Pokazywanie postów oznaczonych etykietą LBA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą LBA. Pokaż wszystkie posty

2016/04/20

Liebster blog award #2

Hejo, dzisiaj będzie moje drugie LBA, zostałam nominowana przez Amy z JustAmy. Chyba wszyscy już wiedzą co to Liebster blog award, więc podaruję sobie tłumaczenie tego i odsyłam do mojego poprzedniego LBA jak coś. Nie przygotowałam na dziś nic specjalnego, jedynie taki mały rysunek, który miał przypominać mnie, ale trudno uchwycić podobieństwo w mangowym stylu. Nie przedłużając wrzucam rysunek i odpowiadam na pytania:


1.Jaka jest twoja ulubiona książka?
 Chyba nie mam jakiejś specjalnej, ulubionej książki, ale jeśli już muszę wybrać, to chyba "Pomniejsze bóstwa" Pratchetta. 

2.Kolorujesz? Jeśli tak, to jaka jest Twoja ulubiona kolorowanka?
Jasne, że tak. Trudno mi powiedzieć, gdyż nie miałam za bardzo styczności z ich dużą ilością. "Radość" jest jedyną, którą koloruję w tym momencie więc jest moją ulubioną. 

3.Jakiej muzyki słuchasz? Podaj przykłady piosenek.
Bardzo różnej, zależy od humoru. Trudno mi podać przykłady piosenek, za dużo by tego było, ale w poprzednim LBA (KLIK) podawałam parę zespołów, których najczęściej słucham i do nich wracam.

4.Co robisz w wolnym czasie?
Rysuję, maluję, czytam,gram, oglądam coś lub spędzam czas z bliskimi. 

5.Wolisz przebywać między ludźmi, czy w domu z dobrą książką?
Zdecydowanie w domu. Nie mówię, że nie lubię kontaktu z ludźmi, bo każdy tego potrzebuje, ale spotkania z ludźmi strasznie mnie wyczerpują.

6.Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Artystą.

7.Masz drugie imię? Jeśli tak to jakie?
Nie mam.

8.Do jakiego kraju najbardziej chciałabyś polecieć?
Sama nie wiem, chyba gdzieś do Wielkiej Brytanii. Może Szkocja albo południowa Anglia? Z drugiej strony marzy mi się kiedyś odwiedzić Azję i Amerykę. Trudno odpowiedzieć, ja bym chciała zwiedzić i zobaczyć wszystko :D

9.Skąd pomysł żeby założyć bloga?
Nie wiem sama skąd pomysł, generalnie to od dawna chciałam mieć bloga, założyłam deviantarta i w pewnym momencie stwierdziłam, że czas się przełamać i spróbować z blogiem, bo czemu nie?

10.Lubisz porządek czy jesteś typem bałaganiary?
Zależy w czym. Jeżeli chodzi o porządek w pokoju to mi jakoś bałagan nie przeszkadza, ale jeżeli chodzi o rysowanie, o uczelniane sprawy czy plany to lubię jak wszystko jest jasne i poukładane.

11.Jakie masz hobby?
Myślę, że mój blog sam w sobie odpowiada na to pytanie.

Moje pytania:

1. Jakie jest twoje ulubione zwierzę?
2.Skąd wziął się twój nick?
3.Co najbardziej lubisz jeść?
4.Lubisz oglądać filmy animowane? Jeśli tak, to jaki jest twój ulubiony?
5.Ulubione słodycze?
6.Ulubiony kolor?
7.Masz konto na deviantart?
8.Lubisz grać w gry? Jeśli tak, to w jakie i jaka jest twoja ulubiona?
9.Czym się interesujesz?
10.Jakich języków się uczysz i czy je lubisz?
11.Jest jakiś język, którego chciałabyś się uczyć?

Ja nominuję:


Nominuję pięć blogów, jak wam się nie chce to nie róbcie, choć będzie mi miło jak  odpowiecie. Oczywiście ponownie nie chcę na siłę szukać blogów do nominacji, ale jeżeli ktoś byłby chętny, a go nie nominowałam, to zapraszam do odpowiedzi na moje pytania. Szczerze to się trochę zastanawiałam czy robić kolejny post z LBA, strasznie dużo tego ostatnio na blogach i zastanawiałam się czy w ogóle ktoś lubi takie posty u mnie. 

2016/01/16

Liebster Blog Award

Hej, zostałam nominowana do LBA przez Julę z http://julalou.blogspot.com/  Co to  jest LBA?
"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywania od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób(informujesz je o tym) oraz zadajesz 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował"

   



Pytania do mnie:

1. Jak długo rysujesz?
W zasadzie od zawsze. Poważniej zajęłam się tym jak miałam około 14 lat.

2. Ulubiona czekolada?
Uwielbiam każdą czekoladę od Milki.

3. 5 ulubionych blogerek?
Zoella, Samanta Lesiak, Azjatycki Cukier i nie wiem kto jeszcze. xD dużo czytam i dużo lubię ale  trudno mi kogoś jeszcze wybrać.

4. Jaki jest twój ulubiony zespół/piosenkarz?
Nie mam jakiegoś jednego ulubionego, ale najbardziej lubię System of a Down, Iron Maiden, Billy Talent, Three Days Grace. Z polskich lubię Hunter i Strachy na Lachy. Myślę, że jakbym dłużej pomyślała to było by tego więcej. 

5. Gdybyś miała mieć jakiekolwiek zwierzę żyjące na Ziemi, które byś wybrała?
O, to jest fajne pytanie. Kocham zwierzaki, ciężko jest zdecydować się na jedno, ale myślę, że wybrałabym szopa. Zawsze chciałam mieć szopa, uwielbiam je, wyglądają jak takie słodkie bandyty. <3

6. Gdzie chciałabyś zamieszkać?
Nie mam jakiegoś wymarzonego miejsca zamieszkania, byle gdzie byleby było spokojnie i przy najbliższych.

7. Masz zwierzęta? jakie?
Tak, mam kota, ma na imię Leon.

8. Dlaczego zaczęłaś pisać bloga?
Długo myślałam nad blogiem, ale zawsze to odkładałam. W końcu sobie pomyślałam: "teraz albo nigdy." i tak założyłam. Pomyślałam, że blog pomoże mi się rozwinąć i nauczy systematyczności. Miałam nadzieję, że również znajdę przyjaciół.

9. Jakie są twoje postanowienia noworoczne?
Nie mam za bardzo postanowień. Jak chcę coś zmienić to zmieniam od razu a nie czekam do nowego roku. Jedynie chciałabym mniej się lenić a więcej pracować.

10. Kawa cz herbata?
Zdecydowanie herbata. Jakoś nie przepadam za kawami. Czasem od święta wypiję.

11. Zima czy lato?
Trudny wybór, bo zimą za zimno a latem za gorąco. Jak już muszę wybrać to zima pod kocem.


   

Pytania ode mnie:

1. Ulubione zwierzę?
2. Skąd wziął się twój nick?
3. Czym najbardziej lubisz kolorować?
4. Co cię inspiruje?
5. Co najbardziej lubisz rysować?
6. Lubisz grać w gry? jeśli tak, to w jakie?
7. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić?
8. Co najbardziej lubisz jeść?
9. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
10. Ulubiony kolor?
11. Ulubiona bajka?

  

Ja nominuję:

1. http://ladyawa-art.blogspot.com/
2. http://ars-amatoria-isztr.blogspot.com/
3. http://monika-artystka.blogspot.com/
4. http://sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com/
5.  http://vereeben-art.blogspot.com/
6.  http://szyszymoora.blogspot.com/
7. http://kociepelko.blogspot.com/
8. http://karmellov.blogspot.com/
9. http://malgranda-art.blogspot.com/


No to tyle. Myślę, że LBA to całkiem fajna sprawa, można wiele fajnych blogów odkryć. Dziękuję bardzo jeszcze raz Juli za nominację i czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi. Niestety miałam problem ze znalezieniem 11 blogów, brakuje mi dwóch, a nie chciałam szukać żadnego na siłę, więc jak ktoś ma ochotę to będzie mi miło jak odpowie na moje pytania.