Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fanart. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fanart. Pokaż wszystkie posty

2017/09/20

Dwie pracki akwarelką

Hej wszystkim! Tak jak mówi tytuł, dzisiaj pokażę Wam dwie prace wykonane akwarelą. Zostały namalowane już jakiś miesiąc temu. Pierwotnie miałam pokazać trzy prace w poście, tyle że trzecia praca wciąż nie jest skończona. Ostatecznie postanowiłam, że nie będę już zwlekać, na razie pokażę Wam te dwie a trzecią pokażę w swoim czasie. 


2017/05/21

Harvest moon + małe ogłoszenie

Hej wszystkim! Ci, co śledzą mnie na instagramie pewnie kojarzą, że lubię sobie czasem w coś pograć. Od dłuższego czasu ciupię sobie w Harvest moon: a new beginning i stwierdzam, że to jedna z fajniejszych gier w jakich ostatnimi czasy miałam okazje sobie zagrać. Mniej więcej chodzi w niej o prowadzenie farmy, gdyby ktoś się zastanawiał. Gram już w nią gdzieś drugi miesiąc i dalej jest dużo do zrobienia i jeszcze mi się nie znudziła. Uznałam, że w końcu trzeba strzelić jakiś fanart i tak padło na główną bohaterkę w otoczeniu zwierząt. Chyba nie skończę na jednym, bo chciałabym porysować również innych mieszkańców wioski. 


2016/05/18

Rowlet, Poppilo i Litten

Hej wszystkim, dziś będzie bardzo krótki pościk. Jakiś czas temu zostały ujawnione nowe startery z nowej generacji pokemonów. Osobiście jestem nimi wszystkimi bardzo zauroczona i chyba nie potrafię powiedzieć, który podoba mi się najbardziej. Mam nadzieję, że nie zepsują ich ewolucji tak jak zrobili to w zeszłej generacji z fennekinem i chespinem. W internecie pojawiło się mnóstwo fanartów, to i ja zapragnęłam je wszystkie narysować.  A wam, jak się podobają nowe startery? Którego z nich wybralibyście na podróż waszego życia? :D


2016/04/01

Matoaka

Hej wszystkim, mam nadzieję, że postać z dzisiejszego posta będzie dla was rozpoznawalna. Otóż zainspirowana wykładami z historii postanowiłam narysować Pocahontas. Postanowiłam zrobić wersję Disney'a bo jakoś nigdy nie robiłam fanartów, a przyznam, lubię Disney'a. Jakby tego mało, zrobiłam wersję digitalową. Dokładnie sprawdziłam- ostatni raz pracę digitalową stworzyłam w październiku 2014 roku. Także ten, proszę o przymrużenie oka, bo w digitalu ani dobrze się nie czuję ani specjalnie go nie praktykuję. Za to zawsze jakaś miła odskocznia od tego co zwykle robię. Wiem, powinna mieć ciemniejsze włosy, trochę przesadziłam. Mimo wszystko mam nadzieję, że praca wam się podoba, gdyż włożyłam w nią wiele wysiłku. Tak w ogóle to poznajecie jaką sceną się inspirowałam?