Pokazywanie postów oznaczonych etykietą anime. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą anime. Pokaż wszystkie posty

2018/05/06

Pokemonowe postacie cz. I

Hej wszystkim! Po raz któryś troszkę mnie tu nie było, ale nowy post już jest. Dawno nie pokazywałam też nic mangowego, więc pora coś pokazać.Kwiecień nie był zbyt obfitym miesiącem w rysunki, ale w maju postaram się trochę poprawić tą sytuację. Od razu mówię, że w czerwcu na bank będzie mnie tu mało ze względu na sesję, ale wiadomo, trzeba dać z siebie wszystko żeby zdać to wszystko. Jakiś czas temu, z braku pomysłów na rysunki postanowiłam, że będę rysować postacie z ósmej generacji pokemon. Także w dzisiejszym poście pojawią się pierwsze cztery.


2016/09/10

Sailor Chibi Moon

Hej wszystkim! Po jakiś dwóch latach wróciłam do oglądania Sailor Moon Crystal. Nigdy nie zdarzyło mi się wrócić do porzuconego anime, ale jakoś tak wyszło, że się znowu wkręciłam. No i teraz mam fazę na sailorki, więc z góry przepraszam jak będę nimi zasypywać. Postanowiłam namalować Chibiuse z racji tego, że jej jedynej z sailorek nigdy nie narysowałam. Planuję też narysować Lunę, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Co do pracy, to wiem, że ma sporo błędów, ale szczerze powiedziawszy jestem z niej zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że pochłonęła mi bardzo dużo czasu i się po prostu starałam. A wy pamiętacie Sailor Moon z dzieciństwa? Oglądacie tą nową wersję? Jaka jest wasza ulubiona sailorka? Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu! :)




2016/02/19

Rosario + Vampire

Hejo, dziś w końcu coś "większego". Tym razem fanart. Lubię rysować fanarty, czas zacząć rysować je częściej. Ostatnio miałam ochotę obejrzeć coś lekkiego i padło na "Rosario to vampire". W czasie oglądania zwykle też coś bazgram i tak powstał pomysł na tę pracę. Dość sporo się nad nią napracowałam, zwłaszcza zmordowało mnie tło, a efekt i tak mnie nie zadowala bo widać te kreski od kredek.(moja granatowa kredka bardzo płacze przez tą pracę) Lubicie anime tego typu? Oglądał ktoś w ogóle to anime? W sumie już troszkę stare jest.