Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ołówek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ołówek. Pokaż wszystkie posty
2016/10/08
Doodle i królik
Hej wszystkim! Jak tam się macie? Ja całkiem w porządku i mam nadzieję, że tak zostanie. Dzisiejszy post będzie troszkę inny niż zwykle - przedstawię wam moje dwie prace, do tego obie nie w kolorze. Pierwsza miała być czymś w rodzaju doodle art i szczerze to nie wiem czy mi wyszło. W każdym razie na pewno jeszcze się coś takiego pojawi, bo fajnie się to rysowało. A Wy lubicie doodle arty? Rysowaliście kiedyś? Jak nie, to może spróbujecie?
2016/04/09
Subtelnie
Hej wszystkim, jak wam minął tydzień? U mnie dość spokojnie na szczęście. W sumie nie mam nic ciekawego wam do pokazania, tylko taki rysuneczek ołówkiem, pociągnięty delikatnie akwarelką. Stworzony dość dawno, ale jakoś zapomniałam o tym rysunku. Chyba troszkę inaczej niż zwykle, rzadko się u mnie zdarzają takie blade kolory, raczej wolę takie soczyste. To będzie tyle na dzisiaj, życzę wszystkim mile spędzonego weekendu i pozdrawiam.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

