Pokazywanie postów oznaczonych etykietą smok. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą smok. Pokaż wszystkie posty

2017/05/17

Kolejny smok

Hej wszystkim! Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym smokiem i muszę przyznać, że fajnie się te stwory rysuje. Na pewno jeszcze się jakieś pojawią. Ta praca to moja pierwsza od bardzo długiego czasu do której wykorzystałam kredki akwarelowe na mokro. Używacie? Lubicie? Jedyne z jakimi miałam styczność to koh-i-noor i to chyba ostatnio w gimnazjum. Z tego względu, bardzo proszę o wyrozumiałość, jeszcze nie do końca je wyczułam, co widać np. po niebie. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!


2017/03/22

Smok

Hej wszystkim! W końcu, po tygodniu, mam Wam coś do pokazania. Ta przerwa była spowodowana przede wszystkim tym, że nic mi nie wychodziło i co zaczynałam jakąś pracę to nie kończyłam, bo po prostu mi się nie podobała. Na szczęście, wczoraj wieczorem udało mi się stworzyć coś, co myślę, że jest godne pokazania. Tak pomyślałam, że dawno nie rysowałam smoka, więc stwierdziłam, że spoko, spróbuję. Na początku miał być zły i groźny, ale potem tak stwierdziłam, że rany, ja przecież tak nie umiem, więc niech będzie po mojemu. I tak powstał smok, bez skrzydeł pośród kosztowności. Mam nadzieję, że Wam się podoba, życzę miłego dnia i pozdrawiam ciepło!


2016/09/03

Mini smok

Hej wszystkim! Dzisiaj będzie taki szybciutki post. Miałam ochotę na coś słodkiego, więc pomyślałam o małym smoku w uroczych kolorach.Wygląda trochę jak krowa, ale niech już będzie. Życzę wszystkim miłego dnia! :)