Hej wszystkim! Dzisiejsze kolorowanki trochę biedne, a to dlatego, że jakoś ostatnio nie mam chęci do kolorowania. Może jak wrócę na uczelnie to znajdę motywację xD Wszystkie pochodzą z "Radości", która zawiera wzory z samymi kwiatami. Większość wzorów jest naprawdę ładna, ale znajdzie się też parę gorszych.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolorowanki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolorowanki. Pokaż wszystkie posty
2016/09/14
2016/08/17
Kolorujemy! -#6
Hej wszystkim! Tym razem postanowiłam nie zanudzać was kolejny raz jedną i tą samą kolorowanką, więc dziś parę stron z "Miłości". Na pierwszy rzut lecą dwie panie, jedna w klimacie azjatyckim a druga przyozdobiona kwiatami.
2016/07/20
Kolorujemy! - #5
Hej wszystkim! W tym miesiącu kolorowanki trochę spóźnione, gdyż ostatnio nie miałam czasu ich wszystkich skanować. Szczerze powiedziawszy, to myślałam, że latem będę miała więcej czasu na kolorowanie... Wszystkie były kolorowane przy oglądaniu. Na pierwszy ogień idą klamerki i jakiś dziwny obrazek przedstawiający bloki.
2016/06/15
Kolorujemy! - #4
Hej wszystkim, środek miesiąca ozancza, że przyszedł czas na kolorowanki. Miałam dziś okropny dzień, egzamin z rana, nie wyspałam się i jakaś wymęczona jestem, chyba tym gorącem, albo po prostu kombinacją tych trzech. Niestety, odpocząć też za bardzo nie mogę bo w piątek mam następny egzamin i nie za wiele czasu zostało na przygotowanie. Wybaczcie te moje ostatnie narzekania, życie studenta jest takie ciężkie :"D Na pierwszy ogień idzie rudy kot na drzewie i coś co nazwałabym "kolorowym morzem". Kot chyba zbyt ognisty wyszedł, ale co tam.


2016/05/14
Kolorujemy! - #3
Hej wszystkim, dziś znowu przyszła kolej na kolorowanki. Na pierwszy ogień znowu coś, co kojarzy mi się z dżunglą. Tym razem coś w bardziej radosnych kolorach. Bardzo żółto-zielono mimo iż za tymi kolorami zbytnio nie przepadam.
Niestety w tym poście dużo tego nie mam, strasznie zabiegana jestem i mam dużo do roboty. Myślę, że studenci rozumieją, sesja się zbliża i żarty się skończyły :D Zaczynam po prostu się konkretniej przygotowywać do egzaminów a do tego dochodzi milion zaliczeń. Tak więc na zakończenie wrzucam dwie kolorowanki jakie mam - łódź podwodna i taki śmieszny, kolorowy warkocz. Mam nadzieję, że kolorowankowy post się wam podoba, mimo iż wiele do pokazania nie mam. Pozdrawiam was serdecznie i życzę wszystkim miłego weekendu!
2016/04/16
Kolorujemy! - #2
Hej wszystkim, dla kontrastu do ostatniego postu, dziś będzie bardzo kolorowo. Przyszła kolej na kolorowanki. Ostatnio zaczęłam je brać na uczelnię, przez co dużo szybciej zapełniają mi się strony. Duży plus dla tych kolorowanek, że są małe i wygodnie się je nosi ze sobą. Jak dla mnie są idealne na wykład lub okienko. Na pierwszy rzut wrzucam takie sympatyczne, kolorowe domki z dość dziwnymi drzewami:
Wzór po lewej poniżej jest wyjątkowo z "Miłości". Przyznam, że trochę go podrasowałam- poprawiłam twarz w miarę możliwości i dokończyłam jej głowę, bo była nieskończona... Mimo wszystko wzór mi się bardzo podoba. No i jest jeszcze kotek na poduszkach- moim zdaniem też jest fajny. Co ciekawe, pamiętam, że kilka lat temu narysowałam coś bardzo podobnego, tylko wtedy to nie był kot tylko jakiś wymyślony przeze mnie zwierzaczek.
Na koniec dwa obrazki typowo roślinne. Ten po lewej jakoś kojarzy mi się z dżunglą :D.
Tyle kolorowanek w dzisiejszym poście, następne pojawią się gdzieś w połowie następnego miesiąca, postaram się by było ich więcej następnym razem. Dzięki wielkie za odwiedziny i życzę miłego dnia :)
Wzór po lewej poniżej jest wyjątkowo z "Miłości". Przyznam, że trochę go podrasowałam- poprawiłam twarz w miarę możliwości i dokończyłam jej głowę, bo była nieskończona... Mimo wszystko wzór mi się bardzo podoba. No i jest jeszcze kotek na poduszkach- moim zdaniem też jest fajny. Co ciekawe, pamiętam, że kilka lat temu narysowałam coś bardzo podobnego, tylko wtedy to nie był kot tylko jakiś wymyślony przeze mnie zwierzaczek.
Na koniec dwa obrazki typowo roślinne. Ten po lewej jakoś kojarzy mi się z dżunglą :D.
2016/03/23
Kolorujemy! - zbiór kolorowanek z ostatnich dni
Hej, dzisiaj będzie dłuższy post niż zwykle, jak wiecie wkręciłam się ostatnio w kolorowanie, więc pokażę wam kilka ukończonych stron. Wszystkie kolorowanki pochodzą z "Radości". Na początek coś co było trudne do zeskanowania z wiadomego względu i nie prezentuje się zbyt spektakularnie na komputerze, ale na żywo na prawdę robi wrażenie. Jest to pierwszy wzór zaraz po stronie tytułowej i od niego zaczęłam. Zajął mi najwięcej czasu, ale było warto.
Drugi wzór , który też nie chciał mi się zeskanować, nie wiem czemu rozmazał się na środku i wygląda trochę niewyraźnie. Nie umiałam tego ani dobrze zeskanować ani poprawić, wybaczcie. Następny pokolorowany na płasko, ale moim zdaniem efekt fajnie wyszedł mimo wszystko. Oczywiście klikajcie na obrazki żeby powiększyć :)
A na koniec dwa wzory, które chyba najbardziej podobają mi się jak wyszły- guziczki i spiralki.
To będzie tyle na dziś, następnym razem chyba będę publikować kolorowanki pojedynczo, myślę, że mój blog jest bardziej przystosowany do krótkich postów. Z drugiej strony może lepiej nie spamować zbytnio tymi kolorowankami i zbiorczy post lepszy? Co o tym sądzicie? Bo ja już sama nie wiem. A tak jeszcze na koniec, chciałam się pochwalić, że mam najlepszego chłopaka na świecie- patrzcie co mi kupił! Teraz naprawdę będę miała kolorowania do końca życia :D Bardzo dziękuję, że dotrwaliście do końca postu, pozdrawiam was wszystkich i życzę miłego dnia!
2016/03/02
Kolorowanki z biedronki- recenzja
Ja kupiłam "Miłość" i "Radość." Obie kosztują tylko 7 zł i obie mają po 48 kartek wypełnionych ilustracjami do kolorowania. Ilustacje z obu książeczek wykonała ta sama osoba, ale ilustracje się znacznie różnią. Dla mnie na plus jest to, że są dość małe przez co wygodne do wynoszenia z domu. Idealne na nudny wykład. Moim zdaniem mają też ładne okładki ze złotymi elementami, myślę, że widać to na zdjęciach. Niestety, obie są klejone więc się trochę obawiam czy się nie rozwalą. Na razie nic takiego nie miało miejsca ale dopiero zaczęłam kolorować, najwyżej dam wam znać późnej czy coś takiego się dzieje. Do papieru nie mam żadnych zastrzeżeń, koloruje się przyjemnie.
Jeżeli chodzi o miłość- tytuł jest taki nie bez powodu. Większość ilustracji jest właśnie powiązana z tym tematem. Znajdziemy tu dużo kwiatów i dużo kobiet. (chodź pan jakiś tam też się znajdzie) Podoba mi się, że porusza też temat miłości matki do dziecka- jedną z pierwszych ilustracji jest właśnie matka z małym dzieckiem. Mi jak najbardziej tematyka związana z miłością odpowiada, lubię taki romantyczny klimat. Niestety, jest sporo ilustracji przy których nie ma dużo kolorowania, nawet wydaje mi się, że niektóre lepiej by było zostawić bez kolorowania- wiele ilustracji ma np. dużo zapełnionych czernią elementów albo jest tak jakby "wyrastrowana". Zwłaszcza w drugiej połowie książeczki jest dużo takich ilustracji.
Jeżeli chodzi o "Radość"- jest dla mnie dużo lepsza od poprzedniczki. Tym razem ilustracje nie mają nic wspólnego z tytułem. Nie ma tu wielu twarzy (chyba tylko kilka pyszczków kotków) a ilustracje wydają się być bardziej typowe dla tego typu kolorowanek. Dla mnie ta zdecydowanie wygrywa i to od niej zaczęłam kolorować.
Podsumowując, są tanie, poręczne, mają ładne wzory, są łatwo dostępne i jest ich duży wybór. Ja osobiście polecam, zwłaszcza jeśli nie jesteście pewni czy kolorowanie wam się spodoba. Myślę, że pójdę jeszcze do biedronki kupić jeszcze jedną, bo naprawdę warto. Mam nadzieję, że recenzja wam się przydała i była znośna do czytania, ponieważ to była moja pierwsza. Zastanawiam się też, czy chcielibyście bym co jakiś czas wrzucała jakieś pokolorowane strony? Może ktoś z was ma kolorowanki z tej serii? Albo zastanawia się nad kupnem? Z chęcią poznam wasze zdanie na ich temat.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















