Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kredki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kredki. Pokaż wszystkie posty

2018/05/06

Pokemonowe postacie cz. I

Hej wszystkim! Po raz któryś troszkę mnie tu nie było, ale nowy post już jest. Dawno nie pokazywałam też nic mangowego, więc pora coś pokazać.Kwiecień nie był zbyt obfitym miesiącem w rysunki, ale w maju postaram się trochę poprawić tą sytuację. Od razu mówię, że w czerwcu na bank będzie mnie tu mało ze względu na sesję, ale wiadomo, trzeba dać z siebie wszystko żeby zdać to wszystko. Jakiś czas temu, z braku pomysłów na rysunki postanowiłam, że będę rysować postacie z ósmej generacji pokemon. Także w dzisiejszym poście pojawią się pierwsze cztery.


2018/03/31

Dwie prace kredkami

Hej wszystkim! Jak się macie? Powiem szczerze, że ja kiepsko... Nie za bardzo radzę sobie ze stresem przez co ciągle chodzę zmartwiona i chyba nawet przez to nie idzie się ze mną dogadać... Rysowanie niestety też nie pomaga, ciągle mi coś nie wychodzi, a to rodzi we mnie jeszcze większe frustracje. No nic, wypisałam się, mam nadzieję, że w końcu się coś zmieni. A jeżeli chodzi o dzisiejszy post, to chciałabym przedstawić Wam moje dwie najnowsze, kredkowe prace.

2018/02/22

Amaura i Steenee

Hej wszystkim! Ten post powinien pojawić się sporo wcześniej, ale prawdę powiedziawszy to miałam po prostu doła i nie chciało mi się nic. W sumie to dalej mi się nic nie chce, ale stwierdziłam, że dobra, czas się wziąć za siebie i zrobić cokolwiek. Dlatego dziś pokażę Wam dwa poki, które udało mi się stworzyć już jakiś czas temu za pomocą kredek.

2018/01/15

Parę rysunków z ostatnich dni

Hej wszystkim! Na początku przypomnę, że prowadzę ankietę na temat mojego bloga, więc jak jeszcze ktoś nie uzupełnił, a ma ochotę pomóc mi ulepszyć troszkę to miejsce, to zachęcam do wypełnienia tutaj. Dziękuję bardzo przy okazji tym, którzy już udział wzięli. Powolutku wracam do życia na blogu i na początek chciałabym pokazać Wam parę prac jakie stworzyłam na przełomie listopad-grudzień. To na pewno nie wszystkie, coś tam pewnie jeszcze pokażę w przyszłości jak mi się przypomni. A na razie zapraszam do rozwinięcia dalszej części postu.

2017/11/09

Kwiaciarka, wiedźma z października i syrenka

Hej wszystkim! Dzisiaj pokażę Wam parę prac kredkami. Zalecam kliknięcie na zdjęcia w celu powiększenia, myślę że mogłam jednak zeskanować rysunki żeby było lepiej widać. Zacznę od pracy, która pochłonęła mi najwięcej czasu z całej trójki, myślę, że z oczywistych powodów. Na początku bardzo mi się nie podobała anatomicznie i miałam ją zostawić, ale ostatecznie stwierdziłam że pokoloruje, co mi zależy, a może jednak coś z tego wyjdzie. Muszę przyznać, że miło mi się koloruje tła i zdecydowanie muszę to robić częściej. Małą cząstkę tej pracy pokazałam już na moim instagramie.

2017/10/16

Truskawki, niebieskie włosy i nowy szkicownik

Hej wszystkim? Jak się macie? Mnie chyba coś bierze, czuję się trochę gorzej. Mam nadzieję, że mi przejdzie i żadne większe choróbsko się z tego nie rozwinie. Wiem, że post powinien być w weekend, ale nie byłam w stanie go zrobić z braku czasu a potem ze zmęczenia. Posty pojawiać się będą, ale nieregularnie i mam nadzieję, że to nie problem. A co do dzisiejszego postu, to dziś pokażę Wam dwie prace i mój nowy, mały szkicownik który zrobiłam własnoręcznie.

2017/05/21

Harvest moon + małe ogłoszenie

Hej wszystkim! Ci, co śledzą mnie na instagramie pewnie kojarzą, że lubię sobie czasem w coś pograć. Od dłuższego czasu ciupię sobie w Harvest moon: a new beginning i stwierdzam, że to jedna z fajniejszych gier w jakich ostatnimi czasy miałam okazje sobie zagrać. Mniej więcej chodzi w niej o prowadzenie farmy, gdyby ktoś się zastanawiał. Gram już w nią gdzieś drugi miesiąc i dalej jest dużo do zrobienia i jeszcze mi się nie znudziła. Uznałam, że w końcu trzeba strzelić jakiś fanart i tak padło na główną bohaterkę w otoczeniu zwierząt. Chyba nie skończę na jednym, bo chciałabym porysować również innych mieszkańców wioski. 


2017/05/17

Kolejny smok

Hej wszystkim! Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym smokiem i muszę przyznać, że fajnie się te stwory rysuje. Na pewno jeszcze się jakieś pojawią. Ta praca to moja pierwsza od bardzo długiego czasu do której wykorzystałam kredki akwarelowe na mokro. Używacie? Lubicie? Jedyne z jakimi miałam styczność to koh-i-noor i to chyba ostatnio w gimnazjum. Z tego względu, bardzo proszę o wyrozumiałość, jeszcze nie do końca je wyczułam, co widać np. po niebie. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!


2017/05/06

Kicia i księżyc

Hej wszystkim! Dawno nie było rudego kota, więc czas to zmienić! Prace wykonałam kredkami akwarelowymi na sucho, które otrzymałam od Stabilo. Jakby ktoś był zainteresowany, to chętnie zrobię ich recenzję, tylko jak ich jeszcze trochę poużywam. Chciałabym sprawdzić też jak tam się sprawują na mokro, choć pewnie wiecie, że nie jestem fanką kredek akwarelowych. W ogóle pogoda mnie strasznie zdenerwowała. Miałam już nadzieję na ciepłe słoneczne dni, a tu zaś pochmurnie i leje. Chciałam też wrzucić kotka na instagram, ale z takim światłem zdjęcia nie zrobię... Z resztą, pewnie sami wiecie. Do tego chciałam też dziś zrobić tutorial o który prosiła mnie Kimi żeby był na środę, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Za to postaram się żeby był na przyszłą sobotę. Na razie życzę Wam miłego dnia i pozdrawiam ciepło! :*


2017/03/22

Smok

Hej wszystkim! W końcu, po tygodniu, mam Wam coś do pokazania. Ta przerwa była spowodowana przede wszystkim tym, że nic mi nie wychodziło i co zaczynałam jakąś pracę to nie kończyłam, bo po prostu mi się nie podobała. Na szczęście, wczoraj wieczorem udało mi się stworzyć coś, co myślę, że jest godne pokazania. Tak pomyślałam, że dawno nie rysowałam smoka, więc stwierdziłam, że spoko, spróbuję. Na początku miał być zły i groźny, ale potem tak stwierdziłam, że rany, ja przecież tak nie umiem, więc niech będzie po mojemu. I tak powstał smok, bez skrzydeł pośród kosztowności. Mam nadzieję, że Wam się podoba, życzę miłego dnia i pozdrawiam ciepło!


2017/03/08

Munna i musharna

Hej wszystkim! Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam dwa, moim zdaniem fajne i ciekawe pokemony. Pokedex o nich pisze, że zjadają sny i dlatego czasem o nich nie pamiętamy, a kolor mgiełki, którą wydzielają zależny jest od snu jaki zjadły. Praca została wykonana markerami i kredkami, technikę podpatrzyłam od Klaudek884 i bardzo mi się spodobała, więc na pewno będę robić częściej takie prace. Piszcie co sądzicie i o pracy jak i pokemonach!


2017/01/25

Art Trade

Hej wszystkim! Dzisiejszy rysunek wykonałam na art trade z Reyline. Zerknijcie do niej na fanpage i bloga, zachęcam, bo warto. Świetnie rysuje, a na blogu znajdziecie dużo ciekawych rzeczy :) Rysunek przedstawia ją samą razem z Yoh Asakura z Shaman King. Wiem, że wyszłaś niepodobnie, ale i tak mam nadzieję, że Ci się podoba. Naprawdę się starałam, ale ciężko uchwycić podobieństwo w mangowym stylu. Miałam dziś ciężki dzień, więc zmykam żeby trochę odpocząć i zjeść chrupki. A jak tam u Was? Pozdrawiam ciepło i papa :*


2017/01/21

Podaj Dalej Challenge cz.6

Hej wszystkim! Dzisiaj już ostatni raz przychodzę do Was z tym challenge. Prawdę powiedziawszy to całkowicie o tej nominacji zapomniałam, przypomniałam sobie którejś nocy, więc bardzo przepraszam Latte za to opóźnienie. Przepraszam też jak coś pomieszałam w wyglądzie, ciężko mi było wszystko wyczaić ze zdjęcia. Znowu kredki, gdyż tak jak wspomniałam chciałam trochę je odkurzyć i myślę, że jeszcze coś kredkowego się pojawi. Puki co zmykam, czeka mnie kolejny ciężki tydzień, więc  nie mogę za dużo się obijać :P Pozdrawiam ciepło!


2017/01/18

Diana i cutefly

Hej wszystkim! Jak tam się macie? Ja troszkę kiepsko, ale mamy nowy rysunek i nowy post. Dzisiaj moja OC Diana, którą postanowiłam odkurzyć, więc co jakiś czas pojawi się z nią jakaś praca, mam w planach coś większego niż dzisiaj, ale to po sesji (jak zdam) :P Stwierdziłam też, że rzucę ją w świat z gry Pokemon Sun/Moon, więc tło przedstawia Melemele Meadow. Jak sobie wygooglacie to zobaczycie dokładnie jak to wygląda w grze. Do tego mój ostatni ulubieniec z pokemonów- cutiefly. Do tego jeszcze chcę trochę popracować nad kolorowaniem kredkami, więc w przyszłości pojawi się pewnie trochę więcej prac nimi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!


2016/11/16

Gwiazdki i nieskończony tukan

Hej wszystkim! Ostatnio strasznie padam ze zmęczenia i stresu, uczelnia rozkręciła sie na dobre i coś ostatnio nie mam pomysłów na nic ambitnego. Z resztą ostatnio w ogóle nie mam pomysłów na nic. Przepraszam, że tak narzekam ostatnio, ale się nie wyrabiam po prostu. Będę się starać o regularne posty, ale różnie z tym może wyjść. Co do pracy, to myślę, że mogłoby być lepiej, miałam ćwiczyć kolorowanie kredkami, a pod koniec mi sie coś odechciało. Mimo wszystko mam nadzieję, że Wam się podoba.


2016/11/12

Dziewuszka i podziękowanie

Hej wszystkim! Ostatnio coś pokłóciłam się ze swoimi mangowymi pracami i postanowiłam coś poeksperymentować.  Tym sposobem powstała taka mała praca, prosta i chyba nie do końca poważna. Z resztą nie mam głowy ostatnio na nic dużego. Piszcie co sądzicie o takim sposobie rysowania, jestem bardzo ciekawa.


2016/10/22

Dwa portrety kredkami

Hej wszystkim! Ostatnio pisałam, że dostałam nowe kredki. Wiadomo jak to jest- od razu chce się je przetestować. Zawsze jakoś tak mam, że wtedy nie mam pomysłu na pracę i rysuję jakieś portrety. Tak było i tym razem. Pierwszy portret jest w takich naturalnych kolorach, dodałam jakieś sarenki żeby niby fajniej było. Muszę zacząć korzystać z refów, bo te sarenki to jakieś takie upośledzone są. Na początku to miały być jelenie, ale rogi mi się nie zmieściły xD


2016/09/24

Podaj Dalej Challenge cz.4

Hej wszystkim! To już ostatnia część tego challengu. Tym razem nominowała mnie Jula. Trochę żałuję, że nie zrobiłam tego promarkerami, myślę, że efekt byłby wtedy lepszy. Postać kojarzy mi się z zimą, więc stwierdziłam, że fajnie by dodać srebrnego brokatu, no ale niestety, skaner  takich rzeczy nie wychwyta, więc są tu takie czarne kropki. Za to chociaż na żywo ładnie się mieni. Może jakbym zrobiła zdjęcie to by było widać, ale nie umiem ładnych i dobrze widocznych zdjęć rysunków robić. Także jest jak jest, mam nadzieję, że mimo to rysunek wam się podoba.


2016/09/21

Podaj Dalej Challenge cz. 3

Hej wszystkim! Dzisiaj kolejna część tego challengu, tym razem z postacią Ishtir. Jest to Nelira, postać z jej opowiadania, z którym radzę się zapoznać bo jest fajne, choć na blogu jest dopiero pierwszy rozdział :D Ogólnie to na początku miało być zupełnie inne tło, jakieś bardziej mroczne, które z kolei bardziej by chyba pasowało, ale coś mnie tknęło. Popatrzyłam na postać i stwierdziłam: "późna jesień, prawie zima, to jest to!" Nie wiem dlaczego, to chyba przez tą deszczową pogodę. W każdym razie, mam nadzieję, że rysunek wam się podoba. Pozdrawiam ciepło!


2016/08/03

Draw this again!

Hej wszystkim! Pewnie kojarzycie to sławne meme z deviantartu z tytułu. Otóż postanowiłam i ja się w to zabawić jako iż zawsze chciałam. Szczerze, to sama sobie się dziwię, że nigdy wcześniej tego nie robiłam. Dobrze się bawiłam, więc planuję zrobić drugą część, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie przedłużając, wrzucam pracę, którą zrobiłam ostatnio. Troszkę się różni od pierwowzoru, z resztą, jak jesteście ciekawi to czytajcie dalej ;)