Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzja. Pokaż wszystkie posty

2018/04/20

Blok Winsor&Newton akwarelowy - recenzja

Hej wszystkim! Dzisiaj chciałabym powiedzieć parę słów na temat bloku do akwareli, którego pokazywałam dawno temu w tym haulu. Przez całe życie używałam prawie jednego i tego samego bloku do akwareli, ale zamarzyło mi się coś na spirali. Tak żeby w końcu moje rysunki były w jednym miejscu i nie walały się byle gdzie. Niestety, nie wiele mogłam znaleźć, ale w moje oko wpadł ten. Dlatego jak chcecie się dowiedzieć jak się sprawdził, to zachęcam do dalszej części postu.

2018/03/01

STABILO Color - recenzja

Hej wszystkim! Dzisiaj chciałabym trochę popisać na temat kredek Color od firmy Stabilo. Dostałam je już w zeszłym roku, więc miałam sporo czasu żeby sobie je przetestować i wyrobić opinię. Zapraszam do czytania dalej!

2017/11/06

Szkicownik Windsor & Newton - recenzja

Hej wszystkim! Ostatnio w poście z haulem napisałam, że mam coś do powiedzenia na temat tych szkicowników. Dlatego dziś będzie recenzja. Jak jesteście ciekawi co myślę na ich temat to zapraszam do czytania i komentowania. 

2017/10/04

Szkicownik Madisi - recenzja

Hej wszystkim! Ostatnio skończyłam szkicownik, więc naturalnie zaczęłam rysować w następnym. Trochę już w nim porysowałam, więc wyrobiłam sobie już opinię na jego temat. Dlatego też pomyślałam, że podzielę się moimi przemyśleniami, w razie gdyby ktoś się zastanawiał nad jego kupnem. Także dziś pod lupę weźmiemy sobie szkicownik Madisi, którego pokazywałam już w tym haulu. Jak jesteście ciekawi jak się sprawdza to zapraszam!


2017/08/02

STABILO aquacolor - recenzja

Hej wszystkim! Kolejny raz przychodzę do Was z recenzją kredek. Tym razem jest to recenzja, którą obiecałam jakiś czas temu. Dziś porozmawiamy sobie o kredkach akwarelowych firmy Stabilo. Zapraszam do czytania!


2017/07/12

Faber Castell Polychromos 120 - recenzja

Hej wszystkim! Dzisiaj przyszedł czas na recenzję kredek, które mam już około od roku. Stwierdziłam, że fajnie byłoby troszkę popisać na ten temat, gdyż są to dość znane kredki i wiele osób zastanawia się nad kupnem. Chciałabym opisać ich właściwości, jak się nimi rysuje, a także czy w ogóle warto inwestować w tak duże zestawy jak ten. 

2017/01/07

Stabilo point 88 i pen 68- recenzja

Hej wszystkim! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją, myślę, że nie tylko artystów zainteresuje. Jakiś czas temu wspomniałam, że zostałam Artystą Stabilo. Pomyślałam, że to wykorzystam i zrobię recenzję cienkopisów, które od nich otrzymałam. Pomarańczowe cienkopisy z kolorową zatyczką i logiem łabędzie zapewne kojarzy większość z Was. A co z pen 68? Te są już troszkę mniej znane, choć pewnie część z Was również będzie je kojarzyć. W moim odczuciu są bardzo podobne do siebie, powiedziałabym nawet, że jedyną różnicą jest to, że te drugie mają grubszą końcówkę, bardziej przypominającą flamastry. Dlatego postanowiłam zrobić recenzję zbiorczą. 


2016/03/02

Kolorowanki z biedronki- recenzja



 Hej, ostatnio dużo osób wciągnęło się w kolorowanie. Ja jakoś nie byłam do tego przekonana na początku, ale potem widząc zarówno skończone dzieła jak i wzory zaczęłam myśleć, że to rzeczywiście może być fajne. Będąc w biedronce zauważyłam na półeczce kilka małych książeczek do kolorowania i stwierdziłam, że czemu by jakiejś nie kupić. Nie bardzo mogłam się zdecydować którą wybrać, w końcu wybrałam dwie. Pomyślałam, że najwyżej starczą mi do końca życia. Stwierdziłam też, że i tak są tanie, więc co mi szkodzi, jak kolorowanie mi się nie spodoba to i tak nie będę żałować, że dużo pieniędzy wywaliłam. Powiem wam, że się po prostu w nich zakochałam. Szczerze mówiąc mam ochotę kupić ich więcej. Postanowiłam, że zrobię wam recenzję obu, jakby ktoś się czasem zastanawiał nad ich kupnem. Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć, nie, nie były robione kalkulatorem, po prostu nie mam dobrego aparatu. Starałam się je trochę poprawić w miarę możliwości.


Ja kupiłam "Miłość" i "Radość." Obie kosztują tylko 7 zł i obie mają po 48 kartek wypełnionych ilustracjami do kolorowania. Ilustacje z obu książeczek wykonała ta sama osoba, ale ilustracje się znacznie różnią. Dla mnie na plus jest to, że są dość małe przez co wygodne do wynoszenia z domu. Idealne na nudny wykład. Moim zdaniem mają też ładne okładki ze złotymi elementami, myślę, że widać to na zdjęciach. Niestety, obie są klejone więc się trochę obawiam czy się nie rozwalą. Na razie nic takiego nie miało miejsca ale dopiero zaczęłam kolorować, najwyżej dam wam znać późnej czy coś takiego się dzieje. Do papieru nie mam żadnych zastrzeżeń, koloruje się przyjemnie.


Jeżeli chodzi o miłość- tytuł jest taki nie bez powodu. Większość ilustracji jest właśnie powiązana z tym tematem. Znajdziemy tu dużo kwiatów i dużo kobiet. (chodź pan jakiś tam też się znajdzie)  Podoba mi się, że porusza też temat miłości matki do dziecka- jedną z pierwszych ilustracji jest właśnie matka z małym dzieckiem. Mi jak najbardziej tematyka związana z miłością odpowiada, lubię taki romantyczny klimat. Niestety, jest sporo ilustracji przy których nie ma dużo kolorowania, nawet wydaje mi się, że niektóre lepiej by było zostawić bez kolorowania- wiele ilustracji ma np. dużo zapełnionych czernią elementów albo jest tak jakby "wyrastrowana". Zwłaszcza w drugiej połowie książeczki jest dużo takich ilustracji.


Jeżeli chodzi o "Radość"- jest dla mnie dużo lepsza od poprzedniczki. Tym razem ilustracje nie mają nic wspólnego z tytułem. Nie ma tu wielu twarzy (chyba tylko kilka pyszczków kotków) a ilustracje wydają się być bardziej typowe dla tego typu kolorowanek. Dla mnie ta zdecydowanie wygrywa i to od niej zaczęłam kolorować.

Podsumowując, są tanie, poręczne, mają ładne wzory, są łatwo dostępne i jest ich duży wybór. Ja osobiście polecam, zwłaszcza jeśli nie jesteście pewni czy kolorowanie wam się spodoba. Myślę, że pójdę jeszcze do biedronki kupić jeszcze jedną, bo naprawdę warto. Mam nadzieję, że recenzja wam się przydała i była znośna do czytania, ponieważ to była moja pierwsza. Zastanawiam się też, czy chcielibyście bym co jakiś czas wrzucała jakieś pokolorowane strony? Może ktoś z was ma kolorowanki z tej serii? Albo zastanawia się nad kupnem? Z chęcią poznam wasze zdanie na ich temat.