Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stabilo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stabilo. Pokaż wszystkie posty

2018/01/15

Parę rysunków z ostatnich dni

Hej wszystkim! Na początku przypomnę, że prowadzę ankietę na temat mojego bloga, więc jak jeszcze ktoś nie uzupełnił, a ma ochotę pomóc mi ulepszyć troszkę to miejsce, to zachęcam do wypełnienia tutaj. Dziękuję bardzo przy okazji tym, którzy już udział wzięli. Powolutku wracam do życia na blogu i na początek chciałabym pokazać Wam parę prac jakie stworzyłam na przełomie listopad-grudzień. To na pewno nie wszystkie, coś tam pewnie jeszcze pokażę w przyszłości jak mi się przypomni. A na razie zapraszam do rozwinięcia dalszej części postu.

2017/10/23

Halloweenowa kicia

Hej wszystkim! Jak tam u Was? Ja się przyznam, że jestem oczarowana ostatnimi dniami i pogodą. Jest wprost idealna na spacerki, a to właśnie lubię. Szkoda tylko, że już się popsuła. A dzisiaj znowu post w klimacie Halloween i jesieni. Tylko tym razem będzie króciutki, bo mam do pokazania tylko jedną pracę. Będzie nią kotek wykonany kredkami akwarelowymi od Stabilo, o których już pisałam, więc jakby ktoś nie czytał a był ciekaw mojej opinii na ich temat to zapraszam tutaj

2017/10/19

Halloween - doodle

Hej wszystkim! Tak, wiem, do Halloween jeszcze daleko, ale ja już naprodukowałam jakieś rysunki z tej okazji. Co więcej, to jeszcze nie koniec! Będzie najprawdopodobniej jeszcze jeden post w tej tematyce. Nie obchodzę tego święta jakoś specjalnie, ale podoba mi się klimat i lubię robić rysunki o tej tematyce. Zapraszam do czytania dalej!

2017/09/09

Bąbelki i animowany kotek

Hej wszystkim!  Dzisiaj chciałam się pochwalić dwiema pracami- jedną nawet postanowiłam zmienić w animację. Obie prace nie były jakoś strasznie wymagające-  obie są proste i bez skomplikowanego tła.


2017/09/06

Mandala

Hej wszystkim! Jak tam pierwsze dni w szkole? Mnie na szczęście to jeszcze nie dotyczy :D W dzisiejszym poście pokażę Wam mandalę. Jak dotąd mandale znałam głównie z kolorowania. Jakoś nigdy nie pomyślałam by stworzyć własną, porządną mandalę. Jak już jakieś tworzyłam, to tylko takie małe 5-minutowe.W końcu pomyślałam, że czas się przełamać, bo czemu nie? Zawsze miła odskocznia od tego co rysuję zwykle.


2017/08/19

Babeczka i łapacz snów

Hej wszystkim! Dziś pokażę Wam dwie prace, które tematycznie są raczej nietypowe jak dla mnie. Sami z reszą wiecie, że u mnie najwięcej mangi i zwierzątek ;) Obie prace nie zajęły mi dużo czasu, mniej więcej około godzinki. 


2017/07/22

Markerowy portret i serduszko

Hej wszystkim! Jak się macie? Jak Wam mijają wakacje o ile je macie? A może urlopik? U mnie lato leci bardzo szybko, siedzę w domu i w sumie nic ciekawego się nie dzieje. A co do dzisiejszego postu, to będzie krótki, o dwóch, prostych pracach. Nic mądrego się nie dowiecie, ale powiem Wam dlaczego nie nagrywam speedpaintów.


2017/05/17

Kolejny smok

Hej wszystkim! Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym smokiem i muszę przyznać, że fajnie się te stwory rysuje. Na pewno jeszcze się jakieś pojawią. Ta praca to moja pierwsza od bardzo długiego czasu do której wykorzystałam kredki akwarelowe na mokro. Używacie? Lubicie? Jedyne z jakimi miałam styczność to koh-i-noor i to chyba ostatnio w gimnazjum. Z tego względu, bardzo proszę o wyrozumiałość, jeszcze nie do końca je wyczułam, co widać np. po niebie. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!


2017/05/06

Kicia i księżyc

Hej wszystkim! Dawno nie było rudego kota, więc czas to zmienić! Prace wykonałam kredkami akwarelowymi na sucho, które otrzymałam od Stabilo. Jakby ktoś był zainteresowany, to chętnie zrobię ich recenzję, tylko jak ich jeszcze trochę poużywam. Chciałabym sprawdzić też jak tam się sprawują na mokro, choć pewnie wiecie, że nie jestem fanką kredek akwarelowych. W ogóle pogoda mnie strasznie zdenerwowała. Miałam już nadzieję na ciepłe słoneczne dni, a tu zaś pochmurnie i leje. Chciałam też wrzucić kotka na instagram, ale z takim światłem zdjęcia nie zrobię... Z resztą, pewnie sami wiecie. Do tego chciałam też dziś zrobić tutorial o który prosiła mnie Kimi żeby był na środę, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Za to postaram się żeby był na przyszłą sobotę. Na razie życzę Wam miłego dnia i pozdrawiam ciepło! :*


2017/04/15

Wielkanocne doodle

Hej wszystkim! To chyba już taka moja mała tradycja, że z okazji świąt robię doodle. Tak jakoś wydaje mi się, że z motywem przewodnim fajniej wyglądają tego typu prace. A super są na odstresowanie, gorąco polecam! Życzę Wam zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych! Fajnie by było jakby się jeszcze pogoda się poprawiła :/


2017/03/15

Kawaii królisie

Hej wszystkim! Dzisiaj coś słodziastego- dwa króliczki w chmurach. Zdałam sobie sprawę, że praca wygląda bardzo podobnie do poprzedniej. Jakoś tak wyszło, że ino gwiazdki i chmurki chodzą mi po głowie, więc znowu tak sennie. Lubicie takie słodkie rysunki, czy raczej nie Wasza bajka? Ja na razie zmykam do obowiązków, życzę wszystkim miłego dnia i serdecznie pozdrawiam!


2017/02/22

Kot w kwiatkach

Hej wszystkim! Chyba dawno nie było kota, więc dziś jest. Mój chłopak stwierdził, że to bardzo nierealistyczna praca, gdyż kot by tak spokojnie nie usiedział z wiankiem na głowie pośród spadających płatków i w ogóle wszystkich wokół. Cóż mogę rzec, ma rację, ale na szczęście to tylko rysunek. Fajnie mi się kolorowało te kwiaty, w ogóle moim zdaniem są bardzo wdzięczne do rysowania, jak nie wiecie co narysować, albo wasza praca jest nudna to polecam dorysować kwiaty. Ja dla mnie zawsze lepiej z nimi niż bez :D Życzę miłego dnia i pozdrawiam!


2017/02/11

Walentynkowe doodle

Hej wszystkim! Walentynki sie zbliżają to stwierdziłam, że czas na różowo-czerwoną pracę z milionem serduszek. Żeby nie było, jakąś wielką fanką walentynek nie jestem, ale przeciwniczką też nie. Powiem Wam, że fajnie mi się robi takie tematyczne doodle. Najpierw robię sobie burzę mózgów i rysuję wszystko co ma związek z tematem, a potem dopiero rysuję to staranniej starając się ułożyć wszystko sensownie. Następne pewnie zrobię na Wielkanoc. Jak Wam się podoba praca? Obchodzicie Walentynki? Macie już plany? Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!


2017/01/14

Zwierz z innego świata

Hej wszystkim! Ten tydzień był dla mnie bardzo ciężki i w zasadzie wyjątkowo nie cieszę się z weekendu bo mam mnóstwo roboty.... Co gorsze ten tydzień zapowiada się jeszcze gorzej Jak przeżyję następne 2 tygodnie to po prostu przeżyję wszystko! Mam nadzieję, że będę w stanie robić posty regularnie, jak się kiedyś post nie pojawi, to przepraszam, to nie ja, tylko zbliżająca się sesja xD Ale ja marudzę... Dzisiaj macie zwierza z innego świata wykonanego cienkopisami ze Stabilo. Nie mam za bardzo nic ciekawego do opowiedzenia na jego temat, więc mam na dzieję, że Wam się podoba i pozdrawiam!


2017/01/07

Stabilo point 88 i pen 68- recenzja

Hej wszystkim! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją, myślę, że nie tylko artystów zainteresuje. Jakiś czas temu wspomniałam, że zostałam Artystą Stabilo. Pomyślałam, że to wykorzystam i zrobię recenzję cienkopisów, które od nich otrzymałam. Pomarańczowe cienkopisy z kolorową zatyczką i logiem łabędzie zapewne kojarzy większość z Was. A co z pen 68? Te są już troszkę mniej znane, choć pewnie część z Was również będzie je kojarzyć. W moim odczuciu są bardzo podobne do siebie, powiedziałabym nawet, że jedyną różnicą jest to, że te drugie mają grubszą końcówkę, bardziej przypominającą flamastry. Dlatego postanowiłam zrobić recenzję zbiorczą. 


2016/12/21

Krajobraz w bombce

Hej wszystkim! To już przedostatni rysunek z serii świątecznej. Jestem w szoku, że tyle świątecznych pomysłów przyszło mi do głowy, zazwyczaj albo nie robię żadnego rysunku świątecznego albo max jeden, a w tym roku będzie ich w sumie aż siedem. Poniższa praca została zainspirowana ręcznie malowanymi bombkami, wielokrotnie widziałam takie z namalowanym zimowym krajobrazem. Pomyślałam, że zrobię coś podobnego, tyle że kształt bombki będzie ramką. Wykonane za pomocą cienkopisów Stabilo point 88 i pen 68.


2016/12/14

Świąteczne doodle

Hej wszystkim! Zapomniałam się pochwalić, że jakiś czas temu zostałam Artystą Stabilo. Póki co żadna z moich prac nie została jeszcze opublikowana u nich ani na fanpageu ani na instagramie, ale mam nadzieję, że się to zmieni. Tak więc dzisiejsza praca wykonana cienkopisami ze Stabilo dla Stabilo. Część z Was już pewnie widziała tę pracę na moim instagramie, trochę tam odżywam, mam nadzieję, że na dłużej. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, odwdzięczę się tym samym :)  Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia/wieczoru.