2016/12/31

Szkice miesiąca #12 - grudzień

Hej wszystkim! Dzisiaj ostatni dzień w roku, niesamowite jak ten czas szybko leci. Może w pierwszym wpisie przyszłego roku zrobię coś w rodzaju podsumowania, na razie tak jak zawsze, dzielę się szkicami z tego miesiąca.

2016/12/28

Lillie i cosmog

Hej wszystkim! Jak Wam minęły święta? Mi bardzo męcząco, nie było mnie prawie w ogóle w domu przez co nieszczególnie wypoczęłam.  Po świętach miałam brać się za naukę i się rozchorowałam, więc nie wiem kiedy to wszystko zrobię. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie bo nie czuję się na siłach do życia. Teraz mi się troszkę polepszyło, więc wykorzystam ten czas na napisanie posta. Ci, co obserwują mnie na instagramie pewnie zauważyli, że ostatnio gram w pokemon Sun i dlatego dziś pokaże Wam fanart tej gry. Lillie i cosmog- jakoś polubiłam tę postać.


2016/12/24

Mały aniołek

Hej wszystkim! Dzisiaj mały aniołek na Wigilię. Przy okazji testowałam kolorowy lineart i wszystko byłoby spoko, gdyby miejscami niebieskie kontury nie zmieniły się w zielone z powodu blond włosów. Choć osobiście, wydaje mi się, że jakoś strasznie to nie razi. Z tej strony chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego, wesołych i zdrowych świąt spędzonych z bliskimi! W końcu dziś doczekamy się barszczyku :D Pozdrawiam!


2016/12/21

Krajobraz w bombce

Hej wszystkim! To już przedostatni rysunek z serii świątecznej. Jestem w szoku, że tyle świątecznych pomysłów przyszło mi do głowy, zazwyczaj albo nie robię żadnego rysunku świątecznego albo max jeden, a w tym roku będzie ich w sumie aż siedem. Poniższa praca została zainspirowana ręcznie malowanymi bombkami, wielokrotnie widziałam takie z namalowanym zimowym krajobrazem. Pomyślałam, że zrobię coś podobnego, tyle że kształt bombki będzie ramką. Wykonane za pomocą cienkopisów Stabilo point 88 i pen 68.


2016/12/17

Bałwanek

Hej wszystkim! Dzisiaj przedstawiam Wam świąteczno-zimowego bałwanka. Przyznam, że nawet jestem zadowolona jak wyszedł, jak zaczynałam malować to mniej więcej tak go sobie wyobrażałam. Poza tym dawno nie ruszałam akwarelek i z przyjemnością do nich wróciłam. Wybaczcie, moje zaległości na Waszych blogach, mało czasu mam ostatnio, ale z pewnością to nadrobię. Już został tylko tydzień do świąt :D Już nie mogę się doczekać wolnego i barszczu z uszkami. Jak tam u Was idą przygotowania? Pozdrawiam Was wszystkich ciepło!