Hej wszystkim! Dzisiaj dwa poki, które zostały mi zasugerowanie w poście z Sylveonem. Jak chcecie jeszcze jakieś ujrzeć w moim wykonaniu to piszcie śmiało, pokemona to ja nie odmówię :D Zacznę od charmandera, dodałam mu słomiany kapelusz i chustkę pod szyją żeby było ciekawiej. Rzadko mam okazję pobawić się kolorem pomarańczowym, bo za bardzo za nim nie przepadam, ale nawet dobrze nim mi się pracowało.
2017/02/15
2017/02/11
Walentynkowe doodle
Hej wszystkim! Walentynki sie zbliżają to stwierdziłam, że czas na różowo-czerwoną pracę z milionem serduszek. Żeby nie było, jakąś wielką fanką walentynek nie jestem, ale przeciwniczką też nie. Powiem Wam, że fajnie mi się robi takie tematyczne doodle. Najpierw robię sobie burzę mózgów i rysuję wszystko co ma związek z tematem, a potem dopiero rysuję to staranniej starając się ułożyć wszystko sensownie. Następne pewnie zrobię na Wielkanoc. Jak Wam się podoba praca? Obchodzicie Walentynki? Macie już plany? Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!
2017/02/07
Sylveon
Hej wszystkim! Ostatnio sobie przypomniałam, że ktoś kiedyś sugerował mi narysowanie sylveona. Jest to wróżkowa ewolucja eevee. Pamiętam, że jak go wprowadzili to byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Teraz go naprawdę lubię, uważam, że jest uroczy. Stwierdziłam, że jest idealny do przetestowania nowych przyborów ze względu na swoją kolorystykę. Jak Wam się podoba? Ja nawet jestem zadowolona, jedynie zła jestem, że skaner zjadł mi cieniowanie białych obszarów. O ile takową macie, napiszcie mi, jaka jest wasza ulubiona ewolucja eevee? Osobiście, nie potrafię zdecydować, naprawdę lubię je wszystkie <3 Pozdrawiam Was wszystkich ciepło i życzę miłego dnia!
2017/02/04
Haul artystyczny
Hej wszystkim! Z racji tego, iż ostatnio zrobiłam większe zakupy artystyczne, postanowiłam zrobić haul. Zawsze lubiłam oglądać takie posty u innych, więc stwierdziłam, że ja też zrobię. Zobaczcie co ciekawego zakupiłam! :)
2017/02/01
Meet the artist meme
Hej wszystkim! Może ktoś kojarzy tego mema, głośno o nim było jakiś czas temu, a teraz odżył i na deviantarcie i na instagramie. Stwierdziłam, że ja też zrobię i przy okazji zapoczątkuje go też w blogosferze :D Ogólnie chodzi o to, aby narysować siebie, napisać co się lubi, co się nie lubi, co mamy w torebce/plecaku i co tam jeszcze chcemy. Myślę, że o tyle fajny tag, że każdy wykona raz i nikt nie będzie zasypywany milionem nominacji.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




