2016/11/16

Gwiazdki i nieskończony tukan

Hej wszystkim! Ostatnio strasznie padam ze zmęczenia i stresu, uczelnia rozkręciła sie na dobre i coś ostatnio nie mam pomysłów na nic ambitnego. Z resztą ostatnio w ogóle nie mam pomysłów na nic. Przepraszam, że tak narzekam ostatnio, ale się nie wyrabiam po prostu. Będę się starać o regularne posty, ale różnie z tym może wyjść. Co do pracy, to myślę, że mogłoby być lepiej, miałam ćwiczyć kolorowanie kredkami, a pod koniec mi sie coś odechciało. Mimo wszystko mam nadzieję, że Wam się podoba.


2016/11/12

Dziewuszka i podziękowanie

Hej wszystkim! Ostatnio coś pokłóciłam się ze swoimi mangowymi pracami i postanowiłam coś poeksperymentować.  Tym sposobem powstała taka mała praca, prosta i chyba nie do końca poważna. Z resztą nie mam głowy ostatnio na nic dużego. Piszcie co sądzicie o takim sposobie rysowania, jestem bardzo ciekawa.


2016/11/09

Różnokolorowe syrenki

Hej wszystkim! Dzisiaj będzie kilka prac, ale mniej wykończonych niż zwykle. Bardzo lubię rysować syrenki, więc wpadłam na pomysł narysowania kilka z jednym akcentem kolorystycznym. Lubię takie prace, bo są szybkie i tworzę je bez presji, że jak coś nie wyjdzie to spaszczę  cały rysunek. Na początek leci różowa i zielona.


2016/11/05

Fioletowo z cyrkoniami

Hej wszystkim! Jak tam minął tydzień? Muszę przyznać, że mimo iż był krótki to strasznie mnie wymordował. Z wyczerpania nawet kładłam się spać przed 10, przy czym nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Nie marudząc więcej, przedstawiam Wam mój najnowszy rysunek markerami. Żeby nie było nudno dokleiłam gdzie nie gdzie małe kryształki, myślę, że fajny pomysł. Tak dokładnie to to są cyrkonie do paznokci, które ukradłam mamie. Na żywo wygląda to lepiej, ale ciężko skanować takie rzeczy. Życzę miłego weekendu i pozdrawiam Was ciepło!


2016/11/02

Krajobrazy

Hej wszystkim! Pewnie tego nie wiecie, ale kiedyś bardzo lubiłam rysować krajobrazy pastelami. Porzuciłam to na długi czas, ale ostatnio postanowiłam do tego wrócić, tylko tym razem z akwarelami. Chciałam troszkę na nowo odkryć akwarele, zrobić nimi coś innego niż zazwyczaj. Wszystkie są bazowane na własnych zdjęciach. Wybaczcie, że takie małe, ale one same w oryginale są małe, więc logiczne jest, że źle się prezentują w powiększeniu.